830154AMI-08LFT
Shenzhen Huahao Gaosheng Technology Co., Ltd
Contact Now
830154AMI-08LFT
830154AMI-08LFT
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)